Меню

ZyXEL

Extender/Екстендър ZyXEL WRE6505, Wireless AC750 300 Mbps(2.4 GHz ), 450 Mbps(5 GHz), 1x 10/100Mbps LAN port, WPS button, WEP/WPA/WPA2
Налично в централен склад
Марка: ZyXEL
Wirless Standard 802.11 a/b/g/n/acWireless Speed Transmit: 300 Mbps* (2.4 GHz ), 450 Mbps* (5 GHz)Receive: 300 Mbps* (2.4 GHz), 450 Mbps* (5 GHz)Wireless Security 64/128 bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSKWireless Features Repeater modeAP modeWi-Fi Protected Setup (WPS)Wi-Fi Multimedia (WMM)Auto cha..
98.99 лв
PoE инжектор ZyXEL PoE12-30W, 100 Mbps, 2x LAN (RJ-45), 30W
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
Ports: 1x RJ-45 (Data) Input, 1x RJ-45 (Data + Power) Output Data Rate: 100 Mbps and 1/2.5 Gbps PoE Standard: PoE, PoE+ PoE12-30W is a Multi-Gigabit PoE injector supporting network speeds of up to 2.5Gbps. Total PoE budget: 30 watt Standard Compliance: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet, IEEE 802.3u 100B..
94.99 лв
Powerline адаптер ZyXEL PLA6457, 2400 Mbps, до 500м обхват, 1x 10/100/1000 Ethernet порт, 1 устройство
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
ZyXEL PLA6457 Standard Compliance• ITU-T G.hn G.9963• IEEE 1905.1• IEEE 802.3/u/ab 10/100/1000BASE-T• G.hn 100MHz MIMOTransmission Speeds• Powerline up to 2400 Mbps*1• Ethernet up to 1000 Mbps• Power rating: 100 to 240V AC,50/60 Hz• Socket/Connector:EU outlet(16A Max. 240V)Type F (CEE 7/4) DE, NL, E..
219.99 лв
Range Extender/Репитер ZyXEL WRE2206, 300Mbps, 802.11n, 1x 10/100Mbps LAN, WPS button, WEP/WPA/WPA2
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
  Plug-and-Play разширение за по-добро безжично покритие   Zyxel WRE2206 Wireless N300 Range Extender е да разширите домашната си безжична (Wi-Fi) мрежа с ненадежден сигнал. WRE2206 е оптимизиран за най-доброто Wi-Fi изживяване и осигурява до 30% по-добро покритие в сравнение с обикновените ..
44.99 лв
Range Extender/Репитер ZyXEL WRE6505v2, AC750, 2.4GHz(300Mbps)/5GHz(433Mbps), 802.11ac, 1x LAN100
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
   Елиминирайте мъртвите петна с Zyxel WRE6505 v2 AC750 Range Extender    Компактен, стилен и ненатрапчив дизайнZyxel WRE6505 v2 Wireless AC750 Range Extender се вписва лесно във вашата домашна среда. С размери, по-малки от чаена чаша, можете да включите устройството навсякъде, къдет..
43.57 лв
Range Extender/Репитер ZyXEL WRE6605, 2.4 GHz (300 Mbps)/ 5 GHz (433 Mbps), 1x 10/100 Mbps
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
ZyXEL WRE6605, AC1200 Dual-Band Wireless ExtenderSystem SpecificationsWireless Standard• 802.11 a/b/g/n/acWireless Speed• Transmit: 300 Mbps* for 2.4 GHz and433 Mbps* for 5 GHz• Receive: 300 Mbps* for 2.4 GHz and433 Mbps* for 5 GHzWLAN Features• Repeater mode• AP mode• Wi-Fi Protected Setup (WPS)• W..
109.99 лв
SFP модул ZyXEL SFP-1000T, 1000Base-T, до 100m, single-mode
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
Cabling Type: Ethernet 1000Base-TType: SFP (mini-GBIC) transceiver moduleConnectivity Technology: wiredWavelength: N/AData Link Protocol: Gigabit EthernetFeatures: full duplex modeCompliant Standards: IEEE 802.3zData Transfer Rate: 1.25 GbpsConnector Type: RJ-45Min Operating Temperature: 32 °FMax Op..
193.75 лв
Защитна стена ZyXEL USG FLEX 200 (USGFLEX200-EU0102F), 4x LAN/DMZ, 2x WAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 1 година UTM пакет
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
Hardware Specifications 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN, 1 x SFP USB3.0 ports 2 Console port DB9 Rack-mountable Yes Fanless Yes System Capacity & Performance*1 SPI firewall throughput (Mbps)*2 1,800 VPN throughput (Mbps) ..
1 739.99 лв
Мрежови адаптер ZyXEL NWD6602, 2.4Ghz (300 Mbps)/5GHz (867 Mbps), Wireless AC, USB 2.0
Налично в централен склад
Марка: ZyXEL
Спецификации на систематаБезжичен стандарт802.11 b / g / n 2.4 GHz802.11 a / n / ac 5 GHzСкорост на безжичен трансферПредаване:300 Mbps * за 2,4 GHz867 Mbps * за 5 GHzПолучаване:300 Mbps * за 2,4 GHz867 Mbps * за 5 GHzРадио лента2,4 GHz или 5 GHzБезжична сигурностWEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, W..
39.99 лв
Мрежови адаптер ZyXEL NWD6605, 1200Mbps (300+867 Mbps), Wireless-AC, USB 3.0
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
  Превъзходна безжична връзка за HD поточно предаване  Zyxel NWD6605 Dual-Band безжичен AC1200 USB адаптер предоставя данни при скорост до 300 Mbps * за 2.4 GHz или 867 Mbps * за 5 GHz. Той се предлага с две антени, които му позволяват да осигури по-широко покритие и да осигури по-добра безж..
46.99 лв
Мрежови диск (NAS) ZyXEL NAS542, двуядрен 1.2GHz, без твърд диск(4x SATA II 2.5
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
  Вашият избор за надеждно и сигурно лично съхранение в облак Лесна за настройка, поддръжка и организация    Защитени файлове с надеждност.Задайте разрешенията на вашата папка и посочете достъп за множество потребители, като гарантирате, че вие ​​и вашият екип сте тези, които сътру..
508.99 лв
Рутер ZyXEL LTE2566-M634, LTE(3G/4G), преносим, 300Mbps, 2.4GHz/ 5GHz, Wireless AC, 3FF/Micro SIM, USB, Cat. 6
Налично във външен склад
Марка: ZyXEL
  4G LTE-A Mobile WiFiИзпитайте бързата свобода на мобилността     Скоростта е всичко, от което се нуждаетеBlazing-fast 4G LTE-Advanced безжична широколентова връзка със скорост на мрежата до 300 Mbps, можете лесно да изтегляте бизнес файлове за секунди, да правите стабилни бизнес видео конференции,..
241.99 лв
Показани 1 от 12 | 65 (6 Страници)