Меню

Ubiquiti

PoE адаптер Ubiquiti POE-48-24W-G, Gigabit Ethernet, 48V, 0.5A, 24W
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Ubiquiti POE-48-24W-GDevice ProtectionPoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable™, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge (ESD) events.Technical Specifications:Gigabit LAN Port: YesLAN Activity Indicator: NoRemo..
35.76 лв
PoE инжектор Ubiquiti POE-24-12W, 24VDC, 12W
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Ubiquiti POE-24-12WОписаниеPOE-24-12W предоставя захранване по мрежовия кабел за множество Ubiquiti устройства.Характеристики- съвместим с PoE устройствата на Ubiquiti- защита против електростатични разряди- съвместим с Ubiquiti airGateway..
19.48 лв
PoE инжектор Ubiquiti POE-24-12W-G_EU, 1000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN PoE, 24V, 12W
Налично в централен склад
Марка: Ubiquiti
Цвят: Черен Приложение: PoE Injector Интерфейс: Gigabit LAN Port, Gigabit LAN Port с POE Интерфейс: PoE Тегло: 99.34 гр Захранване: 24V, 0.5A PoE Защита: 11V Data, 60V Power Захранване: 12W, 24V, 0.5A PoE Монтаж: Wall Mount, Вътрешен Размери (Ш x Д x В мм): 87 x 44 x 29 мм Температура на съхранение:..
32.40 лв
PoE инжектор Ubiquiti POE-24-24W-G-EU, 1000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), черен
Налично в централен склад
Марка: Ubiquiti
PoE Injector, 24VDC, 24W, GigabitТип захранване: Power over EthernetРазположение на захранването: ВъншенНапрежение на входа: AC 100-240 VЧестота на входа: 50/60 HzНоминален Входящ Ток: 0.6 AВходни конектори за захранване - брой: 1Входни конектори за захранване - тип: IEC-320 C6Изходно напрежение: DC..
32.13 лв
PoE инжектор Ubiquiti U-POE-AF, 1000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN PoE, бял
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
PoE инжектор Ubiquiti U-POE-AF Спецификация Мрежови възможности Захранване по Ethernet (PoE) Да   Характеристики Цвят на продукта Бяла   Сертификати CE, FCC, IC, UL   Интерфейс Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта 1   Енергийна консумация и управлен..
19.90 лв
PoE инжектор Ubiquiti U-POE-AT, 1000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN PoE, бял
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Gigabit PoE инжектор Ubiquiti U-POE-ATU-POE-at е висококачествен Gigabit PoE инжектор с един PoE изходен порт за захранване на устройства с поддръжка на 802.3at с максимум изходна мощност 30W, подходяща за най-новите устройства като точки за достъп U6 (U6-LR, U6-Lite, U6-Pro).Захранването се осъщест..
26.83 лв
SFP модул Ubiquiti Dual UF-MM-1G, 2x LC(1.25 Gbps), Multi-Mode Fiber, до 550м
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Ubiquiti Dual UF-MM-1GSupported Media Multi-Mode FiberConnector Type (2) LCBiDi N/ATX Wavelength 850 nmRX Wavelength 850 nmData Rate 1.25 Gbps SFPCable Distance 550 mPack Options 2-Pack, 20-Pack..
44.64 лв
SFP модул Ubiquiti UF-MM-10G, 2x LC интерфейс, до 300m, Multi mode
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Ubiquiti UF-MM-10GSFP+, 10 GbpsSupported Media: Multi-Mode FiberConnector Type: (2) LCTX Wavelength: 850 nmRX Wavelength: 850 nmData Rate: 10 Gbps SFP+Cable Distance: 300 m OperatingTemperature: 0 to 70° C (32 to 158° F)..
84.94 лв
SFP+ модул Ubiquiti UF-RJ45-10G, 1x RJ-45, до 100m
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
SFP+ to RJ45 module Ubiquiti UF-RJ45-10GThe UF-RJ45-10G allows connecting RJ45 copper ethernet connections to existing SFP+ ports.Features:Supported Media: CopperConnector type: RJ45Data Rate: 1/10 GMbpsCable Distance: 100m for 1Gbps; 10m for 10GbpsOperating Temperature: 0°C to 70°C..
145.30 лв
Антена UBIQUITI AM-2G16-90 2GHZ AIRMAX BASESTATION ROCKET KIT, 2.3-2.7GHz, Dual Linear, 28dB min.
Налично в централен склад
Марка: Ubiquiti
 The AM-2G16-90 AirMAX 2.4 GHz 2x2 MIMO Sector Antenna from Ubiquiti Networks provides networking flexibility and convenience by letting you create a customized base station with an optional RocketM radio. This antenna operates under the 2.4 GHz frequency and offers a gain of 16 dBi. It delivers 2x2..
219.99 лв
Антена Ubiquiti UMA-D, 2.4 GHz(10 dB) & 5GHz(15 dB)
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Dimensions 201.3 x 128.0 x 32.5 mmWeight(with Mount) 480 g(without Mount) 400 gEnclosure Outdoor UV Stabilized PlasticRF Connections (2) RP-SMASupported Frequency Range 2.4 - 2.5 GHz, 5.1 - 5.9 GHzHPOL Beamwidth2.4 GHz: 90°5 GHz: 45°VPOL Beamwidth2.4 GHz: 90°5 GHz: 45°Elevation Beamwidth2.4 GHz: 90°..
198.21 лв
Безжична Wi-fi система Ubiquiti AmpliFi Instant Kit, 1200 Mbps, 2.4 GHz (300 Mbps)/ 5GHz (866.7 Mbps), Wireless AC, 1x Gigabit WAN, 1x Gigabit LAN, 1 вътрешна антена
Налично във външен склад
Марка: Ubiquiti
Ubiquiti AmpliFi Instant KitNetwork Device TypeNetwork Device Type: RouterData Link Protocol Supports (New): Wi-Fi + LANБезжични мрежиБезжични мрежи: IEEE 802.11ac (up to 866.7 Mbps)IEEE 802.11n (up to 300 Mbps)IEEE 802.11a (up to 54 Mbps)IEEE 802.11b (up to 11 Mbps)IEEE 802.11g (up to 54 Mbps)Алгор..
400.14 лв
Показани 1 от 12 | 54 (5 Страници)