Меню

MikroTik

Access point/Аксес пойнт MikroTik RBWAP2ND, 2.4GHz, LAN порт, PoE, 3 вътрешни антени
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
Точка за достъп Mikrotik RBWAP2ND 650MHz CPU64MB RAM 1xLAN built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 10/100 Ethernet ports Точката за достъп RBWAP2ND е устойчива на атмосферни влияния, като се контролира лесно от Вашето мобилно устройство, което я прави идеална за монтаж извън дома (градина, веранда и т.н.), къде..
92.82 лв
PoE адаптер Mikrotik RBGPOE, 1000 Mbps, 9-48V
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
MikroTik RBGPOERBGPOEThe new MikroTik Gigabit PoE adapter for powering any RouterBOARD over Gigabit Ethernet. Simply connect your power source and then use an ethernet cable to connect the injector to the RouterBOARD device.Helps reducing number of wires that lead up the tower.For using with any Rou..
12.09 лв
PoE кабел MikroTik ADA-POE-AP
Налично във външен склад
PoE кабел Mikrotik RBPOE, 10 - 28 V
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
    Low-cost passive PoE base unit for powering passive PoE devices over ethernet. Simply connect your power source to the injector, and then use an ethernet cable to connect the injector to the RouterBOARD device. Helps reducing number of wires that lead up the tower, and in other situations.For us..
7.00 лв
PoE конвертор MikroTik Mobile Quick Setup Mikrotik RBMQS, PoE, Wi-Fi, черен
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
Mobile Quick Setup Mikrotik RBMQSIf you work with many PoE powered devices and manage their configuration and diagnostics, this small device fits in your pocket will make your life so much easier! The MQS is a tool that lets you manage MikroTik and other devices (including Ethernet-only!) from your ..
45.94 лв
SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D, 1310nm, LC interface, до 20km, single-mode
Налично в централен склад
Марка: MikroTik
Тип интерфейс SFP Максимална мрежова скорост на трансфер на данни The maximum speed with which data can be transmitted from one device to another. 1250 Mbit/sFiber optic connector LCМаксимална трансфер разстояние 20000 mДължина на вълната The distance over which a wave repeats itself. The wavele..
44.68 лв
SFP модул Mikrotik S-55DLC80D, 2x LC, до 80 km, single-mode
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
SFP модул Mikrotik S-55DLC80D с двоен LC конекторПромишлен температурен клас (-40°C до +85°C) SFP 1.25G модул с двоен LC конектор за до 80km оптични връзки. Съвместим с всички продукти на MikroTik, които имат SFP или SFP+ гнезда.Характеристики на продукта: Конектор: Dual LC UPC Скорост на предаване:..
64.43 лв
Tочка за достъп Mikrotik hAP lite RB941-2nD, 2.4GHz (300Mbps), 4x LAN 100, 1.5dBi, 2x вътрешни антени
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
SpecificationsArchitecture: SMIPSCPU: QCA9533CPU core count: 1CPU nominal frequency: 650 MHzLicense level: 4Operating System: RouterOSSize of RAM: 32 MBStorage size: 16 MBStorage type: FLASHTested ambient temperature: -20°C to 60°CPoweringMicroUSB input Voltage: 5-5 VNumber of DC inputs: 1 (MicroUSB..
45.10 лв
Антена MikroTik LHG 5, 5GHz, 24.5 dBi, 64MB RAM, PoE
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
CPU nominal frequency 600 MHzCPU core count 1Size of RAM 64 MB10/100 Ethernet ports 1Wireless chip model AR9344Wireless standards 802.11a/nPoE in YesSupported input voltage 11 V - 30 VDimensions Ø 391 x 222 mm; package 450 x 450 x 145 mmOperating System RouterOSTested ambient temperature -40 to 70° ..
114.53 лв
Антена MikroTik RBLHGG-5acD, до 5Ghz, 1x 10/100/1000 Ethernet, PoE
Налично в централен склад
Марка: MikroTik
Антена MIKROTIK RBLHGG-5acDАнтената Mikrotik LHG 5 ac е компактно и леко безжично устройство с интегрирана двойна поляризация и 24.5 dBi.Създадена е специално за връзки от точка до точка/PtP/ или се ползва като СРЕ за по-дълги разстояния и поддържа Nv2 TDMA протокол.За да използва напълно скоростите..
164.75 лв
Антена MikroTik SXTsq 5 ac, 5Ghz, 16 dBI, PoE
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
- SXTsq 5 ac е компактен и лек външен 5Ghz 802.11ac безжично устройство с вградена антена, идеален за връзки от точка до точка или като CPE единица. Устройството включва един 10/100/1000 Mbit Ethernet порт за пълноценно използване на скоростите, които осигурява протокол 802.11ac.- SXTsq 5 ac запазва..
111.02 лв
Рутер Mikrotik hAP AC3 RBD53iG-5HacD2HnD, 1200Mbps, 2.4GHz (300Mbps)/ 5 GHz (867Mbps), Wireless AC, 5x 10/100/1000 Mbps, 1x USB, 2x външни антени
Налично във външен склад
Марка: MikroTik
Mikrotik hAP AC3 RBD53iG-5HacD2HnDОборудван с 5 Gigabit Ethernet порта и външни антени с високо усилване за по-добро покритие.Външните високочестотни безжични антени спомагат сигналът да достигне до всеки ъгъл на дома ви. Сърфирайте със силна и стабилна безжична връзка във всяка стая!С 5 Gigabit Eth..
185.73 лв
Показани 1 от 12 | 32 (3 Страници)